Zabiegi, które pozwolą pozbyć się boczków

Jak pozbyć się boczków i czym są boczki?

Wiele osób zastanawia się jak pozbyć się boczków. Boczki to inaczej fałdki tkanki tłuszczowej, umiejscowione na biodrach lub zaraz nad nimi. Są trudne do zgubienia i uciążliwe. Zawsze przy tak usytuowanej tkance tłuszczowej zalecana jest dieta i ćwiczenia fizyczne, zwłaszcza ćwiczenia na boczki, ale jeśli obie te metody zawodzą, należy podjąć stanowcze działania.

Jak zgubić boczki bez użycia skalpela?

Medycyna estetyczna może być bardzo pomocna, jeśli nie wiemy jak zgubić boczki. Oferuje bardzo specjalistyczne zabiegi, które mogą zniwelować tkankę tłuszczową i znacznie zmniejszyć nasze obwody. Sprawdzą się takie zabiegi, jak np. Ultraformer III, HIFU, kriolipoliza i karboksyterapia.

HIFU – idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz, jak pozbyć się boczków

Chcesz pozbyć się boczków? Oto rozwiązanie. HIFU jest nazywane również liftingiem bez skalpela. Daje świetne i spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jak pozbyć się boczków.

chudy brzuch dziewczynyJego zaletą jest fakt, że nie trzeba się do niego przygotowywać. Wykonywany jest bez znieczulenia oraz bez wcześniejszej hospitalizacji. Wystarczy konsultacja przed zabiegiem. Po nim możemy wracać do naszych codziennych obowiązków. Można wykonywać go nawet latem. HIFU działa na zasadzie zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która podgrzewa tkanki tak, by zaczęły produkować więcej kolagenu oraz dociera aż do warstwy mięśni. Przenikając przez skórę, warstwę lipidów, aż do mięśni, działa mocno ujędrniająco. Tłuszcz zmniejsza swoją objętość, dzięki czemu możemy cieszyć się znacznie mniejszymi obwodami.

Podgrzane warstwy muszą się obkurczyć, co prowadzi do zwiększonej regeneracji oraz produkcji kolagenu.

Lekarz medycyny estetycznej mówi: Zabieg za pomocą urządzenia HIFU jest w pełni bezpieczny. Po jego wykonaniu nie potrzeba żadnej rekonwalescencji. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Plusy zabiegu HIFU:

 • niewielka ilość przeciwwskazań
 • zabieg jest bezbolesny
 • zabieg daje szybkie rezultaty
 • nie musimy rezygnować z pracy w dniu wykonywania zabiegu, możemy wrócić do naszych codziennych obowiązków

Przeczytaj więcej o zabiegach na usunięcie boczków – http://drkonczalska.pl/arts/zabiegi-pozwalajace-pozbyc-sie-nieestetycznych-boczkow/

Kriolipoliza dla tych, którzy nie wiedzą jak zgubić brzuch i boczki

Jeśli stosujemy ćwiczenia na boczki, ale nadal nie wiemy, jak pozbyć się boczków, zaleca się kriolipolizę Clatuu. To bardzo innowacyjny zabieg, polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze -9 stopni. Zamrożone lipidy są później wydalane z organizmu. Zabieg jest bezbolesny i nie trzeba się do niego przygotowywać. Aby efekty były widoczne, należy wykonać 3 sesje. Dla osób, które zastanawiają się jak zgubić brzuch i boczki będzie to zabieg nie tylko szybki, ale dający świetne rezultaty. Jeśli nie jesteśmy przekonani, jak zgubić brzuch i boczki, to ten zabieg będzie idealny na obie te partie ciała.

Venus Legacy, dla tych którzy szukają sposobu, jak zrzucić boczki, gdy nie pomagają ćwiczenia na boczki

Venus Legacy to świetna propozycja dla osób, chcących wyszczuplić sylwetkę i pozbyć się boczków w sposób nieinwazyjny. Jeśli próbowałaś wszystkiego i nadal nie wiesz, jak pozbyć się boczków i jak zrzucić boczki w szybki sposób, to ten zabieg może Cię zainteresować. Ten bardzo zaawansowany zabieg stosuje aż 4 technologie. Oddziałuje Multipolarną Falą Radiową, rozbijając lipidy, Impulsowym Polem Magnetycznym, które stymuluje produkcję kolagenu oraz Vari Pulse, który bada jak głęboko oddziałujemy na tkankę. Do tego dochodzi również Time Thermal Feedback, który kontroluje temperaturę tkanki. Lipidy są rozbijane, a my pozbywamy się szybko tkanki tłuszczowej.Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Z tymi zabiegami na pewno będziemy wiedzieć, jak zmniejszyć obwody ciała, szybko i skutecznie, a co najważniejsze bezpiecznie. Ćwiczenia na boczki nie zawsze sprawią, że boczki znikną. Jest to długotrwały proces, a nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej gwarantują nam sukces.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


6 comments on “Zabiegi, które pozwolą pozbyć się boczków

 1. welura09 pisze:

  No ciekawe i nowoczesne to wszystko tylko po co? Jak pozbyć się boczków to tylko przez odpowiednie ćwiczenia na boczki i dobrą dietę. Nie ma dróg na skróty kochani!

  • murando pisze:

   Chyba nie rozumiesz na czym polegają takie zabiegi i z czym borykają się ludzie. Czasem ludzie wykonują ćwiczenia na boczki, a te paskudy dalej zostają. Poza tym problemy z otyłością są dużo bardziej złożone.

 2. Marcia pisze:

  Ktoś orientuje się jakie są ceny takich zabiegów na pozbycie się boczków i brzucha? Długo już ćwiczę i mam ostatnio zastój. Czuję jakbym dotarła do punktu, którego nie mogę przeskoczyć…

  • xamantha pisze:

   Najlepiej pójść do gabinetu na konsultacje. Wbrew pozorom takie usuwanie tłuszczu nie jest aż takie drogie. Trzymam kciuki za wymodelowanie boczków 😉

 3. trerula44 pisze:

  Korzystałam z zabiegu HIFU i faktycznie jest przyjemny i bez bolesny. Świetna metoda na to jak pozbyć się boczków bez ćwiczeń. Warto jednak dbać o siebie, by efekt utrzymał się jak najdłużej 🙂

  • Bataja pisze:

   Dobrze wiedzieć, że teraz istnieje takie nowoczesne wsparcie dla osób, które mogą sobie nie radzić z tym jak zgubić boczki. Oczywiście nie chodzi mi o nieporadność tylko np uwarunkowania genetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 5 =