Skuteczna walka z przebarwieniami – sprawdź!

Przebarwienia na twarzy są dużym problemem wielu osób. W sytuacji gdy domowe sposoby, takie jak kremy i maseczki nie skutkują, wówczas można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Laser Harmony XL pro NIR osiąga wspaniałe i trwałe efekty, jeśli chodzi o usuwanie przebarwień na twarzy.

Warto wiedzieć, iż laser Harmony XL podgrzewa komórki, co w efekcie powoduje się kurczenie włókien kolagenowych. W efekcie, produkowane są nowe włókna, a skóra zostaje zregenerowana. Czerwone plamy na twarzy dzięki temu zabiegowi wspaniale się likwidują. Warto również wiedzieć, iż przebarwienia na twarzy po trądziku także znikają. Plamy na twarzy również nie będą stanowiły problemu dzięki zabiegowi, jakim jest Surgen. W tej metodzie, głowica stymuluje skórę najpierw falą radiową, a następnie prądem. Dzięki temu, tkanki zostają intensywnie pobudzone – więcej o przebarwieniach tu.

Stara tkanka w ten sposób zastępowana jest przez nową. Wówczas produkowane są także nowe włókna kolagenu oraz elastyny. Czerwone przebarwienia na twarzy dzięki temu, usuwane są bezpowrotnie. Przebarwienia na twarzy po trądziku także nie będą już stanowiły żadnego problemu. Wyżej wymienione zmiany skórne, mogą być także usuwane dzięki zabiegowi, który nosi nazwę Maximus. Plamy na twarzy od słońca są skutecznie likwidowane, dzięki zastosowaniu tej najnowszej technologii. Zabieg ten, zapewnia skuteczne ujędrnianie a także odmładzanie skóry. Co najważniejsze, wszystkie wyżej wymienione zabiegi są całkowicie skuteczne i nie wymagają one żadnego okresu rekonwalescencji. Plamki na twarzy oraz nawet zmarszczki są skutecznie likwidowane dzięki tym regularnym zabiegom.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


5 comments on “Skuteczna walka z przebarwieniami – sprawdź!

 1. sarara pisze:

  Znacie jakieś fajne domowe sposoby na przebarwienia na twarzy?

 2. lengasa pisze:

  Ja słyszałam o super metodzie na usunięcie przebarwień z twarzy to nałożenie na nią maseczki z cytryny. Tylko nie zmywaj ją woda, a chusteczką.

 3. InksssSa4567 pisze:

  polecam nakładać na twarz kwaśne mleko – dzięki temu nie ma żadnych przebrawień na twarzy.

 4. kulesza77 pisze:

  Przebarwienia z twarzy można usunąć tylko zabiegiem laserowym na przebarwienia. Polecam klinikę medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku – tam dzięki kilku zabiegom całkowicie pozbyłam się przebarwień z twarzy:)

 5. pitypity243 pisze:

  Wszystko zależy od stanu zaawansowania naszych przebarwień. Jeśli przebarwienia są małe to możemy próbować kremów lub skorzystać z jakiś domowych maseczek, ale w przypadku dużych przebarwień zostaje nam tylko laser na przebarwienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

89 + = 94