Depilacja laserowa Gdynia: Laser Vectus i jego działanie

Osoby, których dotyczy problem nadmiernego, szybko odrastającego owłosienia odczuwają z tego powodu duży dyskomfort. W warunkach domowych używają maszynek do golenia, depilatorów, wosków, kremów. Po tego rodzaju metodach włoski szybko odrastają, nie są usuwane w trwały sposób. Włoski coraz szybciej odrastają, stają się grubsze, szorstkie, ciemniejsze, coraz trudniejsze do usunięcia. Istnieje jednak sposób, który w szybki sposób pozwoli na trwałe usunięcie owłosienia z każdej partii ciała. To Laser Palomar Vectus!

Nowoczesny laser Palomar Vectus – odpowiedź na wrastające włoski

Innowacyjne laserowe usuwanie owłosienia jest możliwe do wykonania już od dawna, jednak niedawno sposób jego przeprowadzenia zyskał zupełnie nowy wymiar. Trwałe i bezbolesne depilowanie ciała i twarzy jest możliwe dzięki innowacyjnemu laserowi diodowemu Vectus. Jest to laser wyposażony w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest przenikanie w głąb skóry i usuwanie komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych. Jest to skuteczny i trwały zabieg, który nie daje możliwości regeneracji, odbudowy włosków. Jest to metoda, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami. Zabieg jest bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych. Jedynym następstwem jest zaczerwienienie i podrażnienie skóry, która została poddana zabiegowi.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia – jak często?

Efekty zabiegu zauważalne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Dla pełnego efektu potrzebna jest seria zabiegów, która uzależniona jest od rodzaju owłosienia oraz powierzchni poddawanej zabiegowi. Pomiędzy jednym, a drugim zabiegiem musi minąć od czterech do dwunastu tygodni. Depilacja włosów eliminuje także nieprzyjemny zapach, który najbardziej intensywny jest w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na nadmierną potliwość. Zabieg ten wykonywany jest także ze względów estetycznych. Skóra po zabiegach staje się piękniejsza, zadbana, gładka, delikatna bez zbędnych włosków, dzięki czemu eksponowanie ciała na plaży stanie się Twoim ulubionym zajęciem!

Depilacja laserowa Vectus – przygotowanie

Do tego rodzaju zabiegu, jakim jest depilacja laserowa należy się starannie przygotować. Początkowo należy umówić Laser Vectus do depilacji laserowejsię na spotkanie ze specjalistą medycyny estetycznej. Podczas wizyty należy poinformować go o wszystkich chorobach przewlekłych, na jakie cierpimy, o stosowanych lekach, odżywkach oraz suplementach diety, które stosujemy. Przed zabiegiem należy zadbać o usunięcie owłosienia z partii ciała, która ma zostać poddana zabiegowi, należy zadbać o jej nawilżenie i nawodnienie. Poza tym należy:

  • nie opalać się na słońcu, ani nie korzystać z solarium, nie usuwać włosków pęsetą, woskiem, depilatorem przez okres miesiąca,
  • nie pić herbatek o działaniu wyszczuplającym przez okres trzech tygodni,
  • nie stosować antybiotyków przez okres dwóch tygodni,
  • nie złuszczać naskórka przez okres tygodnia.

Po zabiegu należy stosować kosmetyki do skóry podrażnionej. Nie należy używać mydła ani kosmetyków zawierających spirytus, nie zażywać gorących kąpieli, nie korzystać z basenu ani sauny. Przez miesiąc nie należy się opalać na słońcu ani na solarium. Przez dwa tygodnie nie należy pić herbatek ziołowych oraz złuszczać naskórka za pomocą peelingów, kremów, leków.

Gdzie wykonać zabieg laserowej depilacji Vectus? W Gdyni!

Depilacja laserowa laserem Vectus jest najskuteczniejszą, dającą zdumiewające rezultaty metodą na pozbycie się niechcianego, zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Zabieg poprawia samopoczucie, higienę oraz zdrowie skóry oraz estetykę. Gdzie go wykonać? Najlepiej w zaufanym gabinecie kosmetologicznym, takim jak salon w Gdyni.

Umów się już dziś!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

55 + = 64