Zamykanie pękniętych naczynek nigdy nie było łatwiejsze

Zamykanie pękniętych naczynek nigdy nie było łatwiejsze
Oceń nasz wpis!

Popękane naczynka W niniejszym artykule poświęcimy uwagę bardzo ważnemu tematowi jaki jest skuteczne usuwanie naczynek. Problem naczynek na twarzy możemy najskuteczniej zlikwidować za pomocą specjalistycznych zabiegów na przykład poprzez laserowe usuwanie naczynek.

Powstawanie widocznych naczynek.

Naczynka stają się widoczne gdy pękają lub się rozszerzają. Problem taki powstaje, kiedy naczynka są mało elastyczne, słabe oraz posiadają tendencję do kruszenia. Przyczyna takich problemów to predyspozycje genetyczne oraz to, że nasza skóra jest cienka, bardzo jasna oraz wrażliwa. Cera naczynkowa występuje zarówno u mężczyzn i kobiet  w każdym wieku.

Zabiegi laserowe sposobem na zamykanie naczynek na twarzy.

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy jest metodą bardzo popularną oraz dającą bardzo dobre efekty. W tym zabiegu doskonale sprawdza się VarLite 532 nm. i 940 nm. Należy również zaznaczyć to, że przy pomocy lasera możemy również obkurczyć rozszerzone naczynka oraz zamknąć popękane naczynka. Zabieg polega na tym, że wiązka laserowa jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę, co powoduje nagrzanie naczynka i w efekcie końcowym powoduje zamykanie naczynek o ich obkurczenie. Podkreślić należy, że zabieg laserem jest w pełni bezpieczny, ponieważ działa tylko na naczynko podawane zabiegowi. Zabieg laserowy nie powoduje żadnego podrażnienia tkanek, które otaczają naczynko. Zabieg laserowy może być wykorzystany, aby zamknąć:

  • popękane naczynka na nosie,
  • popękane naczynka na udach,
  • popękane naczynka na nogach.

Kolejnym polecanym rozwiązaniem na rozszerzone naczynka czy popękane jest zabieg Quadrostar Pro Yellow. Laser działa na oksyhemoglobinę, a jego cechą jest to, że dociera do żródła problemu oraz nie powoduje podrażnień. W zabiegach usuwania rozszerzonych naczynek stosowany jest również laser Harmony XL, który umożliwia rozwiązanie problemów z drobnymi zmianami naczyniowymi oraz rumieniami na twarzy. Laser ten działa silnie oraz w krótkim czasie na naczynka. Efektem stosowania tego laseru jest to, że naczynka zostają uszczelnione. Należy podkreślić, że jest w pełni bezpieczny dla skóry wrażliwej.  O wszystkich tych zabiegach można więcej przeczytać o stronie poświęconej zamykaniu naczynek w gabinecie w Gdyni 

Laser VarLite sposobem na zamykanie naczynek na twarzy.

Rozszerzone naczynka na twarzy to trwałe rozszerzone naczynia włosowate, które prześwitują przez naskórek i powodują czerwoną, rzadziej niebieską siatkę. Rozszerzone naczynka mogą dotknąć każdego, ale głównie osoby posiadające cerę delikatną, cienką oraz wrażliwą. Laserowanie usuwanie pajączków  za pomocą omawianego lasera pozwala na bezoperacyjne zamykanie naczynek. Zamknięte naczynko jest poddawane wchłonięciu i po pewnym czasie następuje jego zniknięcie. Pamiętajmy, że jeśli  pęknięte naczynko na twarzy występuje pojedynczo bez żadnych objawów to nie jest to sytuacja groźna.

Usuwanie pajączków na nogach.

Pajączki na nogach są uciążliwe głównie latem. Czerwone-sine pręgi różnej grubości pojawiają się głównie na udach. W celu usunięcia pajączków na nogach możemy skorzystać na przykład z  laseroterapii. Metoda laseroterapii polega na termicznym uszkodzeniu struktury pajączka naczyniowego. Podczas zabiegu nie jest stosowane żadne nacięcie, nakłucie ani żadna metoda powodująca naruszenie ciągłości skóry, co sprawia, że metoda laseroterapii jest w pełni bezinwazyjna.

Zabieg głowicą Hot-Cold na rozwiązanie problemów z naczynkami.

Zabieg Hot-Cold polega na wykorzystaniu specjalnej głowicy, która działa na naszą skórę naprzemiennie ciepłem i zimnem. Efekt zabiegu powoduje, że nasze naczynka zostają wzmocnione, uszczelnione oraz obkurczone, a rozszerzone i popękane naczynka na twarzy zostają zmniejszone. Dodatkowymi korzyściami tego zabiegu jest to, że nasza skóra staje się jędrna oraz napięta. Właściwym rozwiązaniem w przypadku naczynek rozszerzonych mogą okazać się ultradźwięki. Głowica emitująca ultradźwięki powoduje, że docierają one w sam głąb skóry. W sytuacji problemu z widocznymi naczynkami stosowana jest ampułka, która zawiera składniki powodujące wzmocnienie naczyń krwionośnych. Po nałożeniu jej na skórę wykonywany jest masaż głowicą, która emituje ultradźwięki, co sprawia, że naczynia włosowate są uszczelnione oraz mocniejsze.

Sposoby domowe, a specjalistyczne zabiegi zamykania naczynek.

Obecnie możemy na rynku uzyskać bardzo wiele preparatów przeznaczonych do pielęgnacji cery naczynkowej. Jednak należy pamiętać o tym, że znajdujące się na rynku preparaty nie są w stanie skutecznie naprawić uszkodzeń. Najlepiej na uszkodzenia działają zabiegi działające bezpośrednio na naczynka, dlatego zapraszamy na zabiegi do jednej z naszych zaufanych klinik w Gdyni:

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 66 = 71