Wypadanie włosów – zwalcz ten problem

Wypadanie włosów – zwalcz ten problem
Oceń nasz wpis!

Wypadanie włosów jest problemem, który nie tylko obniża atrakcyjność (zwłaszcza w przypadku kobiet), ale też pewność siebie. Oddziałuje na nastrój i życie towarzyskie. Czy da się to trwale zmienić? Jakie są najczęstsze powody wypadania włosów i jakie sposoby leczenia oferuje dziś medycyna estetyczna?

PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW – DIAGNOZA POMOŻE WYBRAĆ METODĘ

Odpowiednia diagnostyka, w której mogą pomóc trycholodzy to pierwszy krok w kierunku wyleczenia dolegliwości wypadających włosów. Przyczyny są różne, a wśród nich występują:

 • Dieta bogata w cukry proste, a bardzo uboga w cenne składniki (witaminy, minerały)
 • Odwodnienie organizmu
 • Częste podróżowanie i zmiany otoczenia
 • Predyspozycje genetyczne
 • Stany zapalne skóry głowy
 • Choroby nowotworowe
 • Kuracja antybiotykami
 • Kuracja hormonalna
 • Infekcje bakteryjne, grzybiczne i wirusowe

SPRAWDŹ: Najlepsze zabiegi na regeneracje włosów – http://drmalek.pl/arts/regeneracja-wlosow-zabiegi/

WYPADAJĄCE WŁOSY – KIEDY POWÓD DO NIEPOKOJU?

Każdy człowiek od czasu do czasu doświadczy wypadania włosów, jednak dopiero codzienne powtarzanie się tej sytuacji powinno wywołać niepokój. „Diagnostyka eksperta jest niezbędna, by zahamować wypadanie i nie doprowadzić do wyłysienia. Dzięki specjalnym zabiegom można jednocześnie odbudować strukturę włosa.” – mówi lekarka. Przewlekłego, nadmiernego wypadania włosów nie warto bagatelizować właśnie ze względu na ryzyko pojawienia się zakoli lub całkowitego wyłysienia.

JAK WZMOCNIĆ WŁOSY? WYPADANIE WŁOSÓW A ZEWNĘTRZNE SPOSOBY LECZENIA

kobieta stojąca tyłemWzmocnienie włosów przy pomocy środków stosowanych zewnętrznie może w dłuższej perspektywie nie przynieść żadnych rezultatów. Im poważniejsza częstotliwość wypadania, tym bardziej trzeba skupić się na działaniu podskórnym. Taką odbudowę umożliwiają między innymi zabiegi mezoterapii. Zaawansowana technologia jest skuteczna, bezpieczna i dostosowywana do każdej osoby indywidualnie.

WZMOCNIENIE WŁOSÓW – PROFESJONALNE, BEZPIECZNE ZABIEGI

 • Mezoterapia igłowa/bezigłowa – dostarcza skórze głowy cennych substancji, tak, aby wypadające włosy stały się przeszłością. Bardzo dobrym środkiem jest podanie osocza bogatopłytkowego.
 • Dermapen 3/Mezopen – pulsujące igły to formuła, która będąc rodzajem mezoterapii mikroigłowej, odbuduje skórę głowy. Szybka regeneracja włosów przywróci dobre samopoczucie.
 • Karboksyterapia Reology 2 – dzięki sile medycznego dwutlenku węgla następuje przekrwienie skóry głowy, by dalej doszło do jej regeneracji. Włosy nie tylko przestają wypadać ale też wyrastają nowe.

REGENERACJA WŁOSÓW – PODSUMOWANIE

Podsumowując ten artykuł o regeneracji włosów – przyczyny wypadania włosów mogą dotyczyć schorzeń każdego układu organizmu. Ich rozpoznanie jest ważne i pomaga w podjęciu kroków leczniczych. Zastanawiając się nad tym jak wzmocnić włosy, często okazuje się, że wystarczy kilka dobrych nawyków i zmian w stylu życia. Swoją sytuację zawsze warto skonsultować z trychologiem – specjalistą, który zbada stan głowy np. dermatoskopem i poprzez dokładny wywiad, przedstawi perspektywę dalszego postępowania. Oferowane współcześnie zabiegi w klinikach medycyny estetycznej skupiają się na odbudowie skóry głowy i włosów poprzez działanie sprzętów technologicznych. Wszystkie z nich są bezpieczne dla zdrowia i funkcjonowania organizmu.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

65 + = 75