Vectus warty uwagi

Vectus warty uwagi
Oceń nasz wpis!

Specjalistom z firmy Palomar Medical Technologies przyświecał jeden cel. Chcieli stworzyć technologię, która umożliwi szybką, łatwą, i co najważniejsze, bezpieczną depilację. Wynikiem ich prac jest powstanie lasera Vectus, który łączy wspomniane cechy z trwałością efektów.

Najważniejszą zaletą ich wynalazku jest fakt, że pozwala on na stałe usunięcie zbędnego owłosienia. W przeciwieństwie do wielu innych metod, którymi dysponuje dziś medycyna estetyczna, w przypadku lasera Vectus wystarczy tylko kilka zabiegów, by móc na stałe cieszyć się gładką skórą bez wyglądających nieestetycznie włosków. Lista zalet tego rozwiązania oczywiście na tym się nie kończy, a o powodach, dla których warto zdecydować się na depilację laserem Vectus można by mówić naprawdę długo. Dobrze więc powiedzieć kilka słów na temat tego, jaka jest jego zasada działania, czym wyróżnia się na tle pozostałych metod oraz jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z tej metody. Tym bardziej, że klientki z naszego kraju mogą z niej skorzystać coraz częściej i wszystko wskazuje na to, że jej popularność stale będzie rosła.

Laser Vectus – jak działa?

Kluczem do zrozumienia fenomenu lasera Vectus jest obecność wielu czujników i urządzeń elektronicznych w urządzeniu, którym wykonuje się zabiegi. To gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa tej metody depilacji oraz jej identyczne efekty. Wszystkie mierzone parametry są bieżąco poddawane analizie, a w razie konieczności – poprawiane, dzięki czemu pacjentka przez cały czas trwania zabiegu nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Wśród sprawdzanych czynników najważniejszy jest poziom melaniny w skórze. Za jego badanie odpowiada opatentowany czytnik Skintel, który na bieżąco bada zawartość tego barwnika i dobiera odpowiednią w danym przypadku siłę lasera. To gwarantuje wysoką skuteczność oraz komfort zabiegu oraz wpływa na jego bezpieczeństwo, bo dzięki pomiarowi melaniny można przeprowadzić go już dwa tygodnie po wyjeździe na wakacje bądź sesji opalania w solarium.

Bezbolesna depilacja laserowa

Aparat do wykonywania laserowej depilacji pachy, twarzy i pozostałych części ciała jest wyposażony głowicę wykonaną ze szkła szafirowego. Ten materiał został zastosowany po to, by obniżać temperaturę skóry poddanej działaniu lasera i tym samym niwelować ewentualne nieprzyjemne odczucia związane z zabiegiem – pieczenie i ból. To jednak nie ostatni atut technologii Vectus. Urządzenie wyposażone jest bowiem również w specjalny system Advanced Contact Cooling, który dobiera moc lasera odpowiednią do poziomu odczuwania bólu przez pacjentkę (o tym więcej tutaj: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku). Trzeci system to Photon Recykling, który wykorzystuje wiązki światła odbijające się od skóry, również przynosząc ulgę podczas zabiegu.

Efekty depilacji laserem Vectus

Depilacja laserowa Vectus jest nie tylko bezpieczna i bezbolesna, ale też – a może przede wszystkim – naprawdę skuteczna. Pierwsze efekty pacjentka zauważy już po pierwszym zabiegu. Do osiągnięcia całkowicie satysfakcjonujących efektów niezbędne jest natomiast przeprowadzenie zaledwie czterech lub sześciu zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Po skończeniu całej kuracji można zaś cieszyć się idealnie gładką skórą bez podrażnień, zaczerwienień i innych skutków ubocznych, z którymi muszą liczyć się pacjentki wybierające konkurencyjne metody depilacji. Kolejna zaleta depilacji w technologii Vectus jest krótki czas trwania zabiegu. Dzięki wykorzystaniu tego systemu możliwe jest szybkie usunięcie włosów ze wszystkich stref ciała. Ułatwia to głowica, której wielkość może zmniejszyć się w zależności od potrzeb.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


6 comments on “Vectus warty uwagi

 1. Timi napisał(a):

  Jak cudownie że to jest bezbolesny zabieg. Tego się właśnie obawiałam, że będzie bolało 🙂 to mi pomogło podjąć właściwą decyzję

 2. Marta napisał(a):

  Zastanawia mnie jaki jest koszt depilacji całego ciała. Chodzi mi głownie o pachy, nogi, bikini, ręce…wie ktoś?

 3. Laskowska napisał(a):

  Słyszałam, że blondynkom raczej odradza się tę metodę? Czy to prawda?

 4. Anna napisał(a):

  byłam w klinice Cosmetologica w Gdańsku i byłam mile zaskoczona przede wszystkim tym, że zabieg był bezbolesny ale też bardzo szybki! Nogi wydepilowane TRWALE w pół godziny! Dacie wiare?

 5. Kaśka napisał(a):

  No i właśnie, zawsze po goleniu miałam krosty, skóra mnie mega swędziała…w przeciwieństwie do laseru..polecam tę metodę, jest naprawdę świetna.

 6. ta_Aga_ta napisał(a):

  Czy taki zabieg nadaje się też na wąsik? Zawsze miałam z tym problem a nie chcę się golić jak facet… chcę mieć spokój i pozbyć się tego problemu raz na zawsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

96 − 88 =