Usuwanie prosaków

Usuwanie prosaków
Oceń nasz wpis!

Prosaki to drobniutkie nierówności skóry, które przybierają jasną barwę. Są defektem trudnym do usunięcia. Mimo to, postęp medycyny estetycznej pozwala na ich skuteczne wyeliminowanie.

Prosaki jak wyglądają

Obecność jakiegokolwiek defektu skóry w okolicach twarzy jest dość problematyczne. Prosaki na twarzy są tego dobrym przykładem, choć ich wielkość nie przekracza milimetra a barwa zamyka się w żółtych i białych odcieniach. Istotne jest również to, że prosaki nie wywołują bólu, ani uczucia swędzenia. Za przyczynę powstawania tego typu niedoskonałości można uznać nadmierne gromadzenie się sebum w ujściach gruczołów łojowych. Dlatego też pojawiają się one na różnych częściach twarzy. Ogromny dyskomfort kreują prosaki pod oczami oraz prosaki na ustach, ponieważ są one widoczne na pierwszy rzut oka.

Prosaki leczenie 

Niestety usuwanie prosaków w warunkach domowych jest niemożliwe. Taki stan rzeczy spowodowany jest samym procesem ich tworzenia. Jedynym wyjściem, które pomaga je wyeliminować są specjalistyczne zabiegi dostępne w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Kiedy prosaki mają postać wczesną, a więc zmiany nie są zaawansowane najlepiej zapisać się na zabieg mikrodermabrazji. Jeżeli jednak jest ich wiele najlepiej poddać się mechanicznemu usuwaniu.

Prosaki usuwanie

Pacjenci często zastanawiają się jak usunąć prosaki na powiece. A rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy zapisać się na skuteczny zabieg mikrodermabrazji diamentowej. To procedura, która wykorzystuje mechanizm głowicy pokrytej drobinkami diamentów. Podczas takiego peelingu ścierany zostaje obumarły naskórek. Właściwości głowicy pozwalają na zasysanie prosaków i ich szybkie usunięcie. Plusem dermabrazji jest to, że jest ona kontrolowana przez specjalistę i całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Ponadto, dość często przywoływanym argumentem in plus jest wyrównanie struktury skóry i jej dogłębne oczyszczenie.

Dzięki skorzystaniu z profesjonalnych usług kosmetologów można pożegnać się z odwiecznym problem, tkwiącym bezgranicznie w głowie – jak usnąć prosaki szybko i skutecznie.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 17 =