Poznaj sposób na skuteczny lifting twarzy bez skalpela

Poznaj sposób na skuteczny lifting twarzy bez skalpela
Oceń nasz wpis!

Z biegiem lat wygląd naszej skóry się zmienia. Owal twarzy traci swój kształt, a liczne zmarszczki i opadające fałdki stają się przyczyną kompleksów i wpływają na nasze samopoczucie oraz ocenę własnej atrakcyjności. Na szczęście wraz z rozwojem kosmetologii oraz medycyny estetycznej powstało wiele innowacyjnych zabiegów, które w krótkim czasie są w stanie zagwarantować nam skuteczny lifting twarzy bez skalpela.

Jak odmłodzić twarz – domowe sposoby VS zabiegi medycyny estetycznej

Nawet najdroższe kremy oraz maseczki są w stanie usunąć jedynie delikatne zmarszczki i oznaki zmęczenia skóry. Na pytanie „jak odmłodzić twarz” odpowiedź znalazła jednak medycyna estetyczna i szereg specjalistycznych zabiegów, które wpływają odmładzanie i modelowanie twarzy.

Skuteczne odmładzanie twarzy

Wśród najskuteczniejszych metod możemy wyróżnić cieszący się niezwykłymi efektami laser na twarz Palomar Emerge, który przy pomocy wiązki światła laserowego pobudza skórę do jej głębokiej regeneracji.

Wśród innych zabiegów wpływających na odmłodzenie i poprawę owalu twarzy możemy wyróżnić:

  • Laser Harmony XL pro NIR – prowokujący skórę do wytwarzania nowych włókien kolagenowych wpływających na widoczną poprawę jej jędrności.
  • Zabieg Surgen – dwuetapowy zabieg, polegający na nakłuciu skóry przy pomocy malutkich igiełek, a następnie podgrzaniu jej i poddaniu impulsom elektrycznym, które wpływają na poprawę jej gęstości.
  • Zabieg Maximus – wykorzystujący działanie fal radiowych w celu podgrzania skóry, które doprowadza do wyraźnego spłycenia zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy.
  • Zabieg Pollogen Legend – podgrzewa włókna kolagenu, obkurczając je i ustępując miejsca nowym, odpowiedzialnym za odmłodzenie wyglądu twarzy.
  • Zabieg GeneO+ – wykorzystujący zbawienne działanie dwutlenku węgla w celu zaopatrzenia tkanek w krew bogatą w czysty tlen.
  • Zabieg Mobilift – wpływający na zwiększenie gęstości skóry przy pomocy innowacyjnego masażu.
  • Zabieg Dermapen/Mezopen – wprowadzający w głąb skóry zestaw niezbędnych do jej regeneracji substancji odżywczych przy pomocy maleńkich nakłuć.
Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 77 = 84