Efekty laserowego usuwania nadmiernego owłosienia przy użyciu Lasera Vectus w Gdyni

Efekty laserowego usuwania nadmiernego owłosienia przy użyciu Lasera Vectus w Gdyni
Oceń nasz wpis!

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Ale nie każdy, kto chce z niej skorzystać, zdaje sobie sprawę, że jest to dość poważna procedura, dlatego najlepiej jest przeprowadzać ją tylko w specjalistycznych salonach kosmetologicznych. Procedura laserowego usuwania owłosienia pozwala poczuć się osobą zadbaną i wypielęgnowaną. Ponadto depilacja laserowa ogranicza potliwość powodując mniejsze narażanie na ewentualne stany zapalne skóry i mieszków włosowych.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

usuwanie-nadmiernego owłosienia laserem  Usuwanie niechcianych włosów z ciała jest jedną z najstarszych kosmetycznych procedur. Ale przez cały czas, zanim ktokolwiek, kto chce usunąć włosy, ma odwieczne pytanie czy usunąć je samodzielnie, ale na krótki czas przy pomocy maszynki do golenia lub wosku czy na zawsze za pomocą depilacji laserowej wykonanej przez profesjonalnego kosmetologa. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z podrażnieniem, wrastaniem włosów i szybkim ich odrastaniem.

Dlatego metody takie jak: golenie, woskowanie i cukier, zostały zastąpione przez laserowe metody pozbywania się niechcianych włosów. Depilacja laserowa stała się najbardziej postępową, popularną i sprawdzoną procedurą. Powstał skuteczny laser diodowy Vectus będący kolejną generacją laserów o długości fali 810 nm, który obecnie są aktywnie wykorzystywane do depilacji na całym świecie.

Jego promieniowanie pozwala usunąć włosy o dowolnym kolorze, a nawet w bardzo ciemnych obszarach skóry. Ponadto, przy stosowaniu takiego lasera, nie ma ogrzewania skóry jak powoduje to reszta laserów, co praktycznie eliminuje możliwość poparzenia. Głowica lasera wysyła światło, które penetruje wgłąb skóry, gdzie jest pobierane tylko przez melaninę w łodydze włosa. Dzięki temu dochodzi do uszkodzenia komórek macierzystych mieszka włosowego, powodując jego zniszczenie i uniemożliwiając odbudowę.

DepilacjaVectus: Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dla kogo najodpowiedniejsze jest laserowe usuwanie owłosienia?

  • Jeśli ktoś posiada szybko odrastające włosy na dużych obszarach ciała takich jak: klatka piersiowa, plecy, nogi, brzuch.
  • Jeśli owłosienie występuje na delikatnym obszarze ciała takim jak twarz, bikini, ręce.
  • Jeśli inne procedury usuwania owłosienia powodują podrażnienie skóry lub bolesne odczucia.
  • Jeśli pojawią się wrastające włosy.
  • Jeśli ktoś doświadcza zapalenia mieszków włosowych.

Z tego wszystkiego raz na zawsze uratuje dokładnie laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus. Światło lasera diodowego dostaje się do samych mieszków włosowych, ale jak wiadomo niektóre znajdują się w uśpieniu i posiadają małą zawartość melaniny. Całkowite pozbycie się od razu staje się niemożliwe i dlatego konieczne są następne zabiegi depilacyjne, które powodują także eliminowanie tych mieszków, które nie są jeszcze widoczne na skórze. Efektywność laserowego usuwania owłosienia wynosi 95%, jeżeli nawet pojawią się nowe włoski to są bardzo cienkie i pozbawione koloru, dlatego praktycznie niewidoczne gołym okiem.

Więcej możesz przeczytać na stronie wprost.pl: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Po co golić włosy przed zabiegiem depilacji laserowej?

Usunięcie włosów za pomocą maszynki do golenia w miejscach, w których laser będzie używany, nie jest wymysłem kosmetologa, jest to wymóg obowiązkowy, bezpośrednio związany ze skutecznością procedury i komfortem podczas niej. A oto powody:

  • Z długimi włosami, energia z lasera nie może osiągnąć wystarczającej mocy skierowanej na mieszki włosowe, a w większości przypadków jest tracona w ciele samych włosów.
  • Im dłuższe włosy nad powierzchnią skóry, procedura mogłaby powodować dyskomfort: silne mrowienie, gorąco.

Salony kosmetologiczne chętnie korzystają z lasera diodowego Vectus, ponieważ jest to urządzenie nowej generacji posiadające zdolność dostosowania wszystkich wartości do danej osoby a także dokonywania korekt w razie potrzeby. Czytnik melaniny Skintel umożliwia szybkie rozpoznanie jej poziomu skracając w ten sposób długość trwania całej procedury laserowego usuwania owłosienia. Głowica z funkcją chłodzenia zapewnia odczuwanie komfortu w czasie depilacji laserowej. Zarówno kobiety i mężczyźni mogą bezpiecznie korzystać z usuwania włosów laserem Vectus.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

37 − 30 =