Co będzie dobre na zmarszczki pod oczami?

Co będzie dobre na zmarszczki pod oczami?
Oceń nasz wpis!

Wraz z wiekiem skóra na twarzy każdej kobiety zaczyna tracić swoją elastyczność wskutek zmniejszenia w skórze ilości kolagenu elastyny, co doprowadza niestety do pojawienia się zmarszczek w okolicy czoła, ust oraz powiek. Niestety skóra wokół narządu wzroku jest bardzo delikatna, przez co i podatna na różnego rodzaju podrażnienia i uszkodzenia, dlatego też należy obchodzić się z nią bardzo delikatnie. Na szczęście stosując kilka sprawdzonych metod, można zmniejszyć widoczność zmarszczek, jednak co jest dobre na zmarszczki pod oczami?

Odpowiednie nawilżenie

Skóra, która jest przesuszona, dużo szybciej traci swoją elastyczność oraz jędrność, dlatego też zmarszczki pojawiają się na niej stosunkowo szybko. Z tego też względu należy nawilżyć skórę, jednak nie tylko od wewnątrz, ale również z zewnątrz. Niezwykle ważne jest to, aby każdego dnia wypijać przynajmniej 1,5 litra niegazowanej wody, nie zapominając przy tym o odpowiedniej pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami. Warto zatem zaopatrzyć się w dobry krem a najlepszą propozycją z pewnością jest krem Richevon – zobacz na PoznajRichevon.pl, który oddziałując na głębokie warstwy skóry, w znaczący sposób wpływa na jej wygląd. Skóra po użyciu tego kremu staje się dogłębnie nawilżona, odzyskuje zdrowy koloryt, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Warto również wiedzieć o tym, iż wspomniany krem zawiera w swoim składzie wyłącznie naturalne substancje, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Zimne kompresy

Wiele kobiet zimne kompresy stosuje przede wszystkim w celu pozbycia się worków pod oczami, jednak warto wiedzieć o tym, iż sprawdzają się one również idealnie w walce ze zmarszczkami pod powiekami. Z czego jednak można przygotować kompresy? Najlepiej sprawdza się w tym przypadku herbata w torebkach, jednak warto również sięgnąć po plasterek świeżego, zielonego ogórka. Przed zastosowaniem tych produktów należy je wpierw wychłodzić, umieszczając najlepiej w lodówce na kilkanaście minut. Zabieg najlepiej powtarzać kilka razy w ciągu dnia, aby efekty były szybko widoczne.

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

73 − 67 =