6 zabiegów, które pomagają wygrać z cellulitem

6 zabiegów, które pomagają wygrać z cellulitem
Oceń nasz wpis!

Cellulit to problem, z którym boryka się wiele osób na całym świecie. Początkowo wydawało się, że jest to przypadłość typowo kobieca, coraz częściej słyszy się o mężczyznach, którzy na swojej skórze także dostrzegli, tak zwaną, pomarańczową skórkę. I choć, na szczęście, cellulit nie jest w żaden sposób groźny dla życia i zdrowia, dla wielu osób jest to komplikacja natury estetycznej.

Dlaczego domowe metody na cellulit nie działają?

Właśnie takie osoby, którym pomarańczowa skóra przeszkadza ze względów estetycznych, starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak zwalczyć cellulit i próbują poradzić sobie z nim na wszelkie możliwe sposoby. Bardzo często są to domowe masaże albo kremy kupowane w drogeriach, które nigdy nie przyniosą oczekiwanego rezultatu. Zapewnienia producenta i ładne słowa to tylko metoda przyciągnięcia uwagi klienta i zarabianie pieniędzy. Ćwiczenia w domowym zaciszu także nie pomogą zwalczyć cellulitu, ponieważ nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki łącznej nie da się usunąć żadnym wysiłkiem fizycznym.

Najlepsze zabiegi na cellulit

Skuteczne zabiegi na cellulit to te wykonywane pod okiem specjalisty-kosmetologa. Najczęściej wybieranymi przez klientów opcjami, cieszącymi się dużym powodzeniem są, przede wszystkim: Pollogen Legend, Maximus, Dermapen/Mezopen, Venus Legacy, a także Icoone oraz Cellu M6 Integral. Wykwalifikowany pracownik udzieli konsultacji i pomoże wybrać odpowiedni zabieg do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Venus Legacy to jeden z najlepszych i najnowocześniejszych metod walki z cellulitem, opierającym się na korzystnym działaniu fali radiowej. Likwidacja cellulitu dzięki wykorzystaniu jego właściwości jest niezwykle prosta: fala docierając do grudki cellulitu, rozbija ją i usuwa. Tym samym, następuje wygładzenie skóry i poprawa jej elastyczności.
 • Podczas zabiegu Maximus odbywają się procesy zagęszczające i odbudowujące włókna kolagenowe, dochodzi także do drenażu limfatycznego. Skóra jest widocznie bardziej gładka i jędrna, a po cellulicie nie ma ani śladu.
 • Niektóre zabiegi na cellulit mają bardzo podobne działanie. Tak też jest w przypadku zabiegu Pollogen Legend, który swoją charakterystyką zbliżony jest do zabiegu Maximus, a jednak jest jedyny w swoim rodzaju. To jedyny dostępny zabieg, który działa aż na tylu płaszczyznach – poprzez mięśnie, tkankę tłuszczową, skórę właściwą i naskórek, dociera do komórek tłuszczowych i usuwa z nich wszelkie toksyny.
 • Dermapen/Mezopen to dwie metody usuwania cellulitu, w których założeniu jest korzystanie ze specjalnego sprzętu, który poprzez masaż, ułatwia rozprowadzenia oraz wnikanie w skórę kolejnych warstw antycellulitowego preparatu.
 • Icoone to zabieg podczas którego na skórę oddziałuje się pod ciśnieniem. Wszystko to odbywa się z użyciem specjalnych rolek, które w odczuciu na skórze, przypominają specyficzny rodzaj masażu. Icoone likwiduje grudki cellulitu i poprawia krążenie. W tej metodzie wykorzystuje się także światło lasera, które poprzez ogrzewanie skóry, dociera do jej głębszych warstw i rozbija cellulit.
 • Pozytywne działanie Cellu M6 Integral zawdzięcza wykorzystaniu podciśnienia, znajdującego się w rollerze, który podczas łapania kolejnych fragmentów skóry, niszczy grudki cellulitu i regeneruje tkanki.

Zabiegi kosmetyczne na cellulit, wykonane w profesjonalnych gabinetach, przyniosą oczekiwane efekty i będą z pewnością bezpieczniejsze niż próby eksperymentowania na własną rękę.

Przekonaj się na własnej skórze – sprawdź zabiegi na cellulit Gdynia


Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Rejestracja: +48 791 600 607

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


3 comments on “6 zabiegów, które pomagają wygrać z cellulitem

 1. Hania napisał(a):

  Dziękuję za tak rzetelny artykuł. Już nie mam problemu z podjęciem decyzji 🙂

 2. Vafa napisał(a):

  Ja właśnie mam problem, bo wszystkie zabiegi wydają się super 🙂

 3. Viva napisał(a):

  Jeżeli masz wątpliwości, to proponuję wybrać się na darmową konsultację. Tam się wszystkiego dowiesz 🙂 i podejmiesz decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

23 + = 31