4 skuteczne zabiegi na cellulit

4 skuteczne zabiegi na cellulit
Oceń nasz wpis!

Zdeformowana skóra na udach, brzuchu lub pośladkach, zwana potocznie skórką pomarańczową, to zmora wielu kobiet. Choć cellulit przestał być już tematem tabu, wciąż wiele pań woli ukrywać swój problem pod ubraniami. Zamiast wstydzić się nieestetycznego wyglądu, lepiej zacząć działać. Im szybciej, tym lepiej, ale róbmy to z głową. Na początek warto sprawdzić, czy zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna i specjalistyczny krem na cellulit rozwiążą Twój problem. Jeżeli pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia i stosowania odpowiedniej pielęgnacji cellulit nie ustępuje, pozostaje sięgnąć po bardziej inwazyjne metody. W gabinetach medycyny estetycznej spośród wielu rodzajów zabiegów laserowych, takich jak depilacja laserowa, fotoodmładzanie, znajdą się i te, które poradzą sobie z cellulitem. Oto bezpieczne i niebywale skuteczne metody poprawy wyglądu skóry.

vialise kremProfesjonalne zabiegi na cellulit

Najmniej inwazyjne metody w walce z cellulitemktóre znajdziesz w każdym dobrym salonie kosmetycznym. Drenaż limfatyczny to specjalistyczny wykonywany ręcznie lub za pomocą odpowiedniej aparatury. Ma na celu poprawę krążenia krwi i limfy oraz odprowadzenia wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Podobny efekt uzyskasz dzięki body wrap, czyli nałożeniu na skórę preparatów pobudzającymi krążenie i spalanie tłuszczu i przykrycie folią lub kocem. Pod wpływem ciepła składniki są intensywniej wchłaniane przez skórę, zapewniając widoczną poprawę stanu skóry od zaraz. Niestety cykl powtórzeń drenażu limfatycznego lub body wrappingu zawiera ich od 10 do 20.

Druga metoda to podobnie jak drenaż, to rodzaj u wykonywanego przy pomocy specjalnej głowicy z wałeczkami, pomiędzy którymi powstaje na zmianę nadciśnienie i podciśnienie. Ruch wałeczków powoduje zasysanie skóry przez głowicę. znacznie poprawia krążenie limfatyczne oraz żylne, wzmacnia włókna kolagenowe. Ponownie jest to metoda wymagająca znacznej ilości powtórzeń ok. 10-15 z początkową częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, później 1 raz w tygodniu.

Trzecia metoda polega na wstrzyknięciu płytki pod skórę objętą cellulitem mieszanki substancji o dwojakim działaniu. Cześć z nich odpowiada za pobudzenie mikrokrążenia np. ekstrakt z noszczyka, rutyna, zaś pozostałe substancje mają za zadanie przyśpieszyć spalanie tłuszczu np. kofeina, l-karnityna z prokainą. Ilość zabiegów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb skóry, zwykle wykonuje się 4-8 powtórzeń.

Karboksyterapia To rodzaj terapii czystym dwutlenkiem węgla wstrzykiwanym specjalnym aparatem do wszystkich warstw skóry na głębokość 1-10 mm. wspomaga procesy rozbudowy naczyń krwionośnych, zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze, a także przyśpiesza spalanie tłuszczu. świetnie sprawdzi się również w przypadku rozstępów, suchości skóry, cery trądzikowej. Daje szybkie i trwałe efekty poprawy stanu skóry, oczywiście po serii powtórzeń w odstępach 7-14 dni.

A może tak jeszcze depilacja laserowa Vectus?

Apropos zabiegów laserowych, które zdobywają coraz większą popularność, warto zwrócić uwagę na niezwykle skuteczną depilację. Choć wiele z nas przyzwyczaiło się do stosowania wosku lub golarek, spróbujcie wyobrazić sobie, jak wielki komfort zapewniłoby wam pozbycie się zbędnego owłosienia raz na zawsze. Jedną z najnowocześniejszych technologii zapewnia diodowy laser Vectus, który dzięki intensywnej wiązce światła o długości 810 zapewnia wysoką skuteczność przy krótszym czasie zabiegu. W jaki sposób to działa? Światło wychodzące z lasera jest pochłaniane przez aktywną melaninę zawartą we włoskach. Powoduje to trwałe zniszczenie włosa z zachowaniem otaczających go tkanek. Laser wyposażony jest w zindywidualizowany system, który rozpoznaje poziom melatoniny w skórze i samodzielnie dobiera moc działania. Dzięki nakładce chłodzącej jest całkowicie bezbolesna. Czyż nie brzmi to cudownie? 

Podejrzewasz Wirusa HPV? Zamow domowe badanie PCR - wejdz juz teraz: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

23 + = 33